Trochę z historii firmy PLASTBOR działamy w branży od 1989 roku

PLASTBOR jest jednym z pierwszych w Polsce producentem systemu instalacyjnego z polipropylenu. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. System instalacyjny PPR w całości jest produkowany w Polsce w zakładzie produkcyjnym zlokalizowany w podwarszawskim Piasecznie. Produkcja odbywa się zgodnie z europejskimi standardami i przy użyciu wysoko zaawansowanych i przyjaznych środowisku technologii wtrysku i wytłaczania. W skład systemu wchodzi ponad 450 elementów w zakresie średnic fi 16   – fi 110 co stawia nas jako jednego z nielicznych producentów posiadających w swoim portfelu kompletny system instalacyjny. Zdajemy sobie sprawę z tego iż nasz produkt musi być niezawodny przez lata dlatego też wysokie standardy pracy i jakość produkowanych elementów systemu instalacyjnego są naszym priorytetem numer jeden.  Wśród naszych klientów jesteśmy postrzegani jako zaufany i niezawodny partner a produkt wywarzany przez naszą firmę znalazł zastosowanie w wielu inwestycjach na terenie całego kraju.

DĄŻENIE DO PERFEKCJI TO NASZA DEWIZA

Najwyższa jakość za rozsądną cenę

Jako jedni z nielicznych Polskich producentów rur i kształtek z polipropylenu, wprowadzamy zmiany na naszej linii produkcyjnej pozwalające uzyskać najwyższą jakość za stosunkowo niską cenę.

JAKOŚĆ

Produkty spełniające wyśrubowane normy - dbamy o to cały czas

Jakość produktów i szeroki asortyment

Dbamy o jakość naszych produktów, odpowiedni dobór surowców , ciągła kontrola jakość, są to elementy dzięki którym nasze produkty i nasza marka jest ceniona w Polsce i za granicą.

TECHNOLOGIA

Technologia i nowoczesny park maszynowy - rozwijamy się najnowszymi trendami na świecie

nowoczesny park masznowy

Nowoczesne maszyny, najnowsze technologie pozwalają nam produkować szeroki asortyment rur, kształtek i innych elementów do systemów sanitarnych z polipropylenu.

ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM

Poszukujesz stabilnego producenta. Prowadzisz sprzedaż hurtową jesteś deweloperem

Zapraszamy do współpracy

Dla Partnerów korzystne warunki umów. Współpracujesz z inną firmą sprawdź Nas. Dział handlowy + 48 22 756 88 83 lub mailowo email: biuro@plastbor.com.pl       .