Dokumenty potwierdzające jakość naszych produktów znajdziesz tutaj

KARTA PRODUKTU 

POBIERZ

ATEST HIGIENICZNY

POBIERZ

KATALOG PRODUKTÓW

POBIERZ

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI, ZAWSZE CHĘTNIE POMOŻEMY!

JAKOŚĆ PRODUKCJI

Zastosowanie najwyższej jakości surowców do produkcji oraz najnowszy technologi sprawia że SYSTEM PLASTBOR gwarantuje bardzo dobre wyniki trwałości.

SZEROKI ASORTYMENT

Szeroki wachlarz średnic rur z polipropylenu , kształtek narzędzi sprawia że SYSTEM PLASTBOR jest najodpowiedniejszym wyborem.

USŁUGI DODATKOWE

Jesteśmy profesjonalistami i znamy się na tym co robimy. Dla naszych partnerów biznesowych świadczymy szeroki zakres usług dodatkowych 

INFORMACJA

ZASTRZEŻENIA DO INFORMACJI NA STRONIE

Informacje umieszczone na niniejszej stronie, w tym tekst, ilustracje i hiperłącza, zostały przedstawione przez firmę PLASTBOR w takiej postaci wyłącznie jako ułatwienie dla odwiedzających ją osób. Informacje te nie są objęte jakąkolwiek gwarancją, wyraźną bądź dorozumianą, a w szczególności gwarancją przydatności handlowej, przydatności do określonego celu oraz nienaruszania praw osób trzecich.

PLASTBOR nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy lub opuszczenia zawarte w niniejszej publikacji bądź innych dokumentach, do których znajdują się odwołania w niniejszej publikacji lub które są z nią powiązane. Zawarte w publikacji informacje podlegają okresowym zmianom.

Firma PLASTBOR zastrzega prawo do zmiany produktów lub usług opisanych w niniejszej publikacji. Przed skorzystaniem z informacji zawartych w publikacji należy skontaktować się z lokalnym, autoryzowanym przedstawicielem firmy PLASTBOR, który udzieli szczegółowych informacji tel +48 22 756 88 83.